Derya Uluğ, "okyanus, canavar, dan dan" şarkılarıyla...

Derya Uluğ, "okyanus, canavar, dan dan" şarkılarıyla...
29 Ekim 2017 Pazar 18:56

Yenihaber

Zonguldak’ta ünlü sanatçı Derya Uluğ rüzgarı esti.

Ünlü sanatçı Derya Uluğ Zonguldak’ta sevenleriyle buluştu.

Esas 67 Burda alışveriş ve yaşam merkezi tarafından 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında Zonguldak’a davet edilen Uluğ, AVM giriş katında sevenleriyle bir araya geldi. Ünlü sanatçı Uluğ’un sahneye çıkmasıyla alanda toplanılan kalabalık büyük coşku yaşadı.

Yaklaşık bir saat sahneden kalan ünlü sanatçı “okyanus” “canavar” ve “dan dan” şarkılarını seslendirdi. Alanda toplanan binlerce kalabalık ünlü sanatçının seslendirdiği birbirinden güzel parçalarla unutulmaz bir gün yaşadı.

 

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz