DOĞA YÜRÜYÜŞÜ 8 NİSAN'da YAPILACAK

DOĞA YÜRÜYÜŞÜ 8 NİSAN'da YAPILACAK
7 Nisan 2018 Cumartesi 16:03

Timuçin ÖZAT

Zonguldak’ın Karadeniz Ereğli ilçesi İtfaiyecileri Doğa Sporları Arama ve Kurtarma Derneği her sene gerçekleştirdiği doğa yürüyüşlerine bir yenisini 08 Nisan Pazar günü ekleyecek.

Haber merkezi - Konuyla ilgili olarak Karadeniz Ereğli İtfaiyecileri Doğa Sporları Arama ve Kurtarma Derneği (ERİDAK) yönetiminden şu açıklama yapıldı:

Ereğli’nin doğal ve tarihi güzelliklerine yürüyüş düzenleyen ERİDAK, bu yıl ilk yürüyüşüne Ölüce Deniz Fenerinden başlıyor. Tüm halkımız yürüyüşümüze davetlidir.  08 Nisan Pazar günü Saat 09:00da Atatürk Anıtı önünden hareket edilecektir. Yürüyüşe gelen vatandaşlarımızın yanında spor çanta, yağmurluk, yürüyüşe uygun ayakkabı, meyve veya aperatif atıştırmalık bulundurmaları rica olunur. Derneğimiz tarafından su dağıtımı yapılacaktır.

Parkurda iniş ve çıkışlar olduğu için Kalp, Tansiyon, Şeker vb. hastalığı bulunanların katılmamaları rica olunur.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz