Doğum yapmakta zorlanan kedi sezaryenle ameliyat oldu

Doğum yapmakta zorlanan kedi sezaryenle ameliyat oldu
19 Haziran 2017 Pazartesi 14:45

İHA

Akçakoca Belediyesi temizlik görevlileri tarafından bulunan hamile kedi, sezaryenle ameliyat edilerek 5 adet yavru dünyaya getirdi.

Doğum yapmakta zorlanan kedi, temizlik görevlileri tarafından bulundu. Hamile kedi Akçakoca Belediyesi Veteriner Hekimi Ufuk Göktaş’a teslim edildi. Kedinin muayene edilmesinin ardından sezaryenle ameliyata karar verildi. Başarılı bir şekilde yapılan ameliyat sonrasında 5 adet sağlıklı yavrusu dünyaya geldi.
Kedilerin sağlık durumlarının iyi olduğu belirtildi.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz