Dünya Şampiyonunu ağırladılar

Dünya Şampiyonunu ağırladılar
3 Eylül 2018 Pazartesi 18:19

Yenihaber

Ukrayna'da yapılan Uluslararası Muay Thai (Tayland Boksu) Karadeniz Kupasına Alaplı Akademi Spor Kulübü sporcusu Melek Nazlı Erarslan damgasını vurmuştu. Dünya Şampiyonu olan Erarslan’ı, antrenörü ile birlikte Zonguldak Gençlik ve Spor Müdürü, Alaplı İlçe Spor Müdürü tarafından makamlarında ağırlandı.

Haber Merkezi – Zonguldak’ın Alaplı ilçesinde, Akademi spor kulübü öğrencisi Melek Nazlı Erarslan, 22-26 Ağustos 2018’de, Ukrayna’nın Odessa şehrinde düzenlenen Uluslar arası Muay Thai Karadeniz Dünya Şampiyonası’nda, 37 kiloda altın madalya alarak Dünya şampiyonluğunu elde etmişti.

Zonguldak Gençlik ve Spor Müdürü Hakan Yüksel, Alaplı İlçe Spor Müdürü Süleyman Bayraktar, sporcu Melek Nazlı Erarslan ve Antrenör Şeref Kaplancan’ı makamında kabul ederek, tebrik etti ve öğrenciye hediye takdim etti.

Ukraynalı rakibini 3-0 yenerek finale çıkan Erarslan, finalde de Türk rakibini yenerek Dünya Şampiyonu olmuş, altın madalya kazanarak, ülkemizin ve Zonguldak’ımızın gururlandırmıştı.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz