Dünyaca ünlü İzmaylov Zonguldak'ta...

Dünyaca ünlü İzmaylov Zonguldak'ta...
1 Haziran 2018 Cuma 19:10

İHA

Dünyaca ünlü Virtüöz Enver İzmaylov Zonguldak’ta konser verdi.

Zonguldak’ta düzenlenen konserde sahne alan dünyaca ünlü gitar virtüözü Enver İzmaylov büyük ilgi gördü.

Zonguldak Valiliği ve Tat Metal sponsorluğunda “Zonguldak’ta bir virtüöz” sloganıyla gerçekleştirilen Bülent Ecevit Üniversitesi’nde konser düzenlendi. Sezai Karakoç Kültür Merkezi’nde düzenlenen konserde dünyaca ünlü gitar virtüözü Enver İzmaylov sahne aldı. Geceye Zonguldak Valisi Ahmet Çınar, Cumhuriyet Başsavcısı Hakan Yağız, BEÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çufalı ve protokol üyelerinin yanı sıra çok sayıda akademisyen, idari personel ve öğrenciler ile davetliler katıldı.

Kırım Tatar geleneksel müziğini Türk, Özbek, Balkan Müzikleri, Klasik ve jazz müzikle birleştiren İzmaylov, davetlilere unutulmaz bir gece yaşattı.

 

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz