EGD BAŞKANI GÜNAY SAKATLANIYORDU

EGD BAŞKANI GÜNAY SAKATLANIYORDU
12 Mart 2018 Pazartesi 18:16

Timuçin ÖZAT/Yenihaber

Zonguldak’ın Karadeniz Ereğli ilçesinde, Gazeteciler Derneği Başkanı Necati Günay, geçtiğimiz günlerde tehlikeli olduğunu belirterek, haberini yaptığımız kaygan zeminde kayarak ayağını incitti.

Haber merkezi – Karadeniz Ereğli ilçe merkezinde, Devrim Bulvarı üzerinde yer alan İnönü Parkı’nın zemini, düzenleme çalışmaları kapsamında, 2017 yılında traverten malzemesi ile kaplanmıştı. 8 Mart 2018 tarihinde de haber portalımızda, “Buradan geçerken adımlarınızı temkinli atın” başlığı ile konuyu haber yaparak, vatandaşların özellikle yağışlı havalarda yaşadığı sıkıntıları aktarmıştık. Bu konuya, 9 Mart’ta da gazetemizin manşetinden yer vermiştik.

Haberin ardından geçtiğimiz günlerde ıslak zeminde, Ereğli Gazeteciler Derneği (EGD) Başkanı ve Damar Gazetesi imtiyaz sahibi İ. Necati Günay’ın, parkın Atatürk Anıtı tarafında düştüğü öğrenildi. Zeminin ıslak olduğu zaman çok kaygan olduğunu belirten Günay; “Aniden kaydım. Sağ ayağım incitti. 4 gündür topallayarak yürüyorum. İlk 2 gün çok acıdı. Şişmiş ve kızarmıştı. Buranın eski zemini bu denli kaygan değildi” dedi.

Öte yandan, edindiğimiz bilgiye göre, burada daha önce zemin ıslak olduğu zamanlar kayanlar olduğu da öne sürüldü. Konuyla ilgili gazetemizin whatsApp hattına bilgiler gelmişti.

Yorumlar
  • LEVENT
    12 Mart 2018 Pazartesi 22:59

    geçmiş olsun başkan nasıl oldunn??

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz