EGD İKİ ADAYLA KONGREYE GİDİYOR

EGD İKİ ADAYLA KONGREYE GİDİYOR
9 Mayıs 2017 Salı 19:27

Timuçin ÖZAT/ Yenihaber

Karadeniz Ereğli Gazeteciler Derneği (EGD) 13 Mayıs 2017 Cumartesi olağan genel kurulunu gerçekleştirecek.

Haber merkezi - Kdz. Ereğli Gazeteciler Derneği, mevcut yönetimin görev süresinin dolmasıyla birlikte olağan genel kurulunu 13 Mayıs Cumartesi günü ilçe müftülüğü binasının toplantı salonunda yapılacak.

10 yıla aşkın süredir başkan olan İ. Necati Günay mevcut yönetimi ile birlikte tekrar aday olurken gazeteci-yazar Altan Akçakese’de geçtiğimiz günlerde aday olduğunu açıkladı.

Bu arada, daha önce aday olacağını açıklayan Ereğli Postası gazetesi imtiyaz sahibi İsmet Keskin’in ise adaylıktan çekildiği öğrenildi.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz