EGD'den YENİ BAŞSAVCIYA ZİYARET

EGD'den YENİ BAŞSAVCIYA ZİYARET
10 Ekim 2017 Salı 12:05

Timuçin ÖZAT

Karadeniz Ereğli Gazeteciler Derneği (EGD) Yönetimi, Cumhuriyet Başsavcısı Ali Burak Uğur’u ziyaret etti.

Haber Merkezi - Zonguldak’ın Karadeniz Ereğli ilçesinde, Ereğli Gazeteciler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Necati Günay ve beraberindeki Yönetim Kurulu Üyelerinden; Recep Akkaya, Sina Çıladır, Fahri Özdemir ve Timuçin Özat, yaklaşık 3 ay önce Kdz. Ereğli’ye atanan Cumhuriyet Başsavcısı Ali Burak Uğur’a nezaket ziyareti gerçekleştirdiler.

10 Ekim 2017 Salı saat 10:00’da yapılan ziyarette, Nevşehir’den ilçeye atandığını belirten savcı Uğur, Kdz. Ereğli’nin Nevşehir’e göre daha büyük ve nüfusunun daha fazla olduğunu ifade etti.  

Cumhuriyet Başsavcısı A. Burak Uğur, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, teşekkürlerini sundu.

Ziyaret, EGD Başkanı Günay’ın, Cumhuriyet Başsavcısı Uğur’a Ereğli Gazeteciler Derneği’nin flamasını takdim etmesiyle sona erdi. 

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz