EN LEZİZ FUAR...

EN LEZİZ FUAR...
14 Eylül 2017 Perşembe 20:41

Timuçin ÖZAT/Yenihaber

Karadeniz Ereğli Ticaret Sanayi Odası (TSO) Yönetimi, Antalya’da gerçekleştirilen Yöresel Ürünler Fuarına katıldı.

Haber merkezi - Antalya’da düzenlenen 8. Yöresel Ürünler Fuarı (YÖREX) Türkiye’nin her bölgesinden farklı yerel ürünleri bir araya getirdi.

Karadeniz Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası yönetimi tarafından yapılan açıklamada, fuarın verimli geçtiği belirtilerek şunlar aktarıldı: "Ticaret Sanayi Odası olarak bu yıl da çeşitli yöresel ürünlerimizi fuarda sergileme fırsatı yakaladık. İlçemizin en önemli simgelerinden olan Osmanlı Çileği Reçeli ve Bölgemizde üretilen Bal’ ın yanı sıra bu yıl ilk defa ilçemizi ahşap oyuncaklar yaparak bir çok ulusal medyada yankı uyandıran Dedemin Oyuncakları firması yetkilisi Ümit Ansen’ de yer aldı.

Çaycuma TSO ve Devrek TSO ile birlikte Bölgemizi temsil ettiğimiz, Antalya YÖREX  Fuarı 17 Eylül’e kadar fuarı gezen tüm misafirlerimizi ağırlamaya devam edecek."

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz