ERÇAL, GENEL MERKEZ MÜLAKATINA KATILDI

ERÇAL, GENEL MERKEZ MÜLAKATINA KATILDI
10 Mayıs 2018 Perşembe 09:58

HASAN HAŞIL

Zonguldak'ın Alaplı ilçesinde faaliyet gösteren Erçal Fındık Sahibi ve aynı zamanda Erçallar A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi İsmet Erçal, Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri için yaptığı aday adaylığı başvurusunun ardından AK Parti Genel Merkezindeki mülakata katıldı.

AK Partinin kuruluşundan bu yana Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın her zaman yanında olduğunu ve kendisine güveninin tam olduğunu belirten Erçal, “Bugün AK Parti Milletvekili Aday Adaylığım ile ilgili olarak Genel Merkezimizde mülakata katıldım. Amaç ve hedeflerimi Mülakat heyetinde yer alan Sayın Kurul Başkanı ve üyeleri ile paylaştım. Liderimiz, Başkomutanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın dava arkadaşı olmaktan dolayı ne kadar gurur duysam azdır. AK Parti'nin kuruluşundan bugüne kadar Reisime Güvenim Tam, Yola devam” dedi.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz