ERÇAL’DAN İTALYA ÇIKARMASI

ERÇAL’DAN İTALYA ÇIKARMASI
12 Şubat 2018 Pazartesi 12:28

HASAN HAŞIL

Zonguldak'ın Alaplı ilçesi Erçal Fındık Sahibi İsmet Erçal, beraberinde Alaplı Erçal Fındık Muhasebe ve Finansman Sorumlusu Seyfi Serdar ile birlikte İstanbul ihracatçılar Birliği fındık-Arge kapsamında 4 günlük İtalya iş gezisine katıldı.

Fındık ile ilgili Firmalar ile görüşmeler yapan Alaplı Erçal Fındık Sahibi İsmet Erçal, beraberinde Alaplı Erçal Fındık Muhasebe ve Finansman Sorumlusu Seyfi Serdar, İtalya’nın tarihi ve turistik yerlerini gezmeyi de ihmal etmedi.

İsmet Erçal ve Seyfi Serdar ayrıca İtaltya'da 2018 Kadınlar CEV Kupası’nda mücadele eden Eczacıbaşı vitranın İtalya’nın Yamamay e-work Busto Arsizio takımı ile 8’li Finaller Turu rövanş voleybol maçını seyrederek takımımıza destek verdi.  Alaplı Erçal Fındık Sahibi İsmet Erçal, 4 günlük iş gezisinin oldukça verimli geçtiğini belirterek, “Alaplı Erçal Fındık olarak İstanbul ihracatçılar Birliği Fındık-Arge kapsamında 4 günlük İtalya iş-gezisine katıldık. Firmalarla iş görüşmeleri yaptık. Firmamız açısından gezi oldukça verimli geçti” dedi.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz