ERDENİZ, ALAPLI ŞUBESİNİ AÇTI...

ERDENİZ, ALAPLI ŞUBESİNİ AÇTI...
11 Temmuz 2017 Salı 18:10

Fedai KAÇAR - Timuçin ÖZAT

Zonguldak’ın Karadeniz Ereğli ilçesinde yer alan ve kısa sürede çıkış yapan Erdeniz Özel Öğretim Kursu, başarılarına başarı, yeniliklerine yenilik katarak yolunda ilerliyor. Kurumun yeni Alaplı şubesinde kayıtlar başlamış olup, yeni eğitim sezonunda faaliyette olacağı kaydedildi.

Haber merkezi - Karadeniz Ereğli’de Milli Eğitim Bakanlığı’na (MEB) bağlı 5 ders eğitimi verebilen ilk ve tek ruhsatlı kurum olan ERDENİZ, tecrübeli eğitim ve idari kadrosu disiplinli ve sistemli çalışma programları, güler yüzlü personel ve memurları ile bu yıl da iddiasını sürdürüyor.

Erdeniz yeni şubesiyle Alaplı İş Bankası üzerinde 2017/2018 eğitim öğretim yılında tüm Alaplı halkının hizmetinde olacağı bildirildi. Alaplı Erdeniz Özel Öğretim Kursu Müdürü Recep Korkmaz, “Tüm bölge halkına güvenlerinden dolayı teşekkür ederken veliler bize güveniyor, güvenlerini boşa çıkarmayacağız. Alaplılı öğrencilerimizin en büyük problemi olan zaman ve ulaşım sorununu çözmek için Alaplı halkının yanındayız. 12.sınıf ve mezun öğrencilerimizle YGS-LYS programı, 11.sınıflar ile Okul+YGS programı, 9 ve 10. sınıflar ile okul destek programları uygulanacaktır. Alaplı ve Ereğli’deki kayıtlarımız devam etmektedir. İndirimli kayıt avantajlarından yararlanmak için kurumumuza bekleriz. Bize güvenmeye devam edin, her şey çocuklarımız için. Alaplı adresimiz ve telefonumuz  Ali Alp Cad. İş Banklası Üstü NO:9 ALAPLI – Tel: (0372)378 07 08 ” dedi.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz