EREĞLİ BELEDİYESİ SOKAK HAYVANLARINI UNUTMADI

EREĞLİ BELEDİYESİ SOKAK HAYVANLARINI UNUTMADI
8 Ocak 2019 Salı 18:17

Yenihaber

Karadeniz Ereğli Belediyesi bölgemizi etkisi altına alan yoğun kar yağışı nedeniyle karla mücadele çalışmalarını sürdürürken, sokak hayvanlarını da unutmadı.

8 Ocak Salı, Belediye Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri sokak hayvanlarının beslenmesi yönündeki çalışmalarına ağırlık verdi.

İlçedeki toplam 14 Sokak Hayvanları Beslenme İstasyonu ile 3 Kedi Beslenme Evi’nde Sokak hayvanlarının beslenmesi yönündeki çalışmalar yapılırken, sahil bandında deniz kuşlarına ekmek, şehir merkezi içinde yaşayan kuşlara buğday ve beslenme noktaları dışında kalan şehrin değişik yerlerine köpek ve kediler için kuru mamalar konuldu. 

Çalışmalar kış ayları boyunca devam edeceği bildirildi.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz