EREĞLİ TSO BAŞKANI KELEŞ OLDU...

EREĞLİ TSO BAŞKANI KELEŞ OLDU...
20 Nisan 2018 Cuma 17:40

Yenihaber

20 Nisan Cuma yapılan toplantıda, Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanlığına Arslan Keleş seçildi. TSO Meclis Başkanlığına ise İlhan Yazıcıoğlu seçildi.

Zonguldak 'ın Karadeniz Ereğli İlçesi Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu ve Meclis Başkanı belli oldu.

İki listenin yarıştığı seçimlerde yönetim, birlik, disiplin kurulu üye seçimleri için 20 meclis üyesi oy kullandı. Oyların sayımı sonrası Sarı liste lideri Arslan Keleş aldığı 12 oy ile Ereğli TSO Yönetim Kurulu Başkanlığına seçildi.

Diğer yandan ilk toplantısını yapan meclis de İlhan Yazicıoğlu ile Mavi listenin adayı Akın Tatoğlu yarıştı.

Tatoğlu 'nun katılmadığı oylamada 12 oy alan İlhan Yazıcıoğlu meclis başkanı seçildi. 

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz