EREĞLİLİ'nin YAPMADIĞINI KAYSERİLİ YAPTI

EREĞLİLİ'nin YAPMADIĞINI KAYSERİLİ YAPTI
22 Nisan 2017 Cumartesi 19:27

Timuçin ÖZAT/ Yenihaber

Zonguldak’ın Karadeniz Ereğli ilçesinde, geçen yıl kurulan Batı Karadeniz Romanspor takımına, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Kayseri Başkanı Musa Soykarcı destek çıktı.

Haber merkezi - Karadeniz Ereğli’de yerel yönetici ve spor camiasından yeterli desteği göremeyen Batı Karadeniz Romanspor’a Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Kayseri Başkanı Musa Soykarcı 16 adet forma gönderdi.

Batı Karadeniz Romanspor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Salih Atlazoğlu konuyla ilgili yaptığı değerlendirmede; “Bir zamanlar Karadeniz Ereğli’de yıllarca sporun içinde yer aldım. Kalecilik yaptım. Romanspor’un antrenmanlarında da edindiğim tecrübeleri gösteriyordum. Kayseri’den Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Musa Soykarcı takımımıza 16 adet forma desteğinde bulundu. Kendisine teşekkür ediyoruz. Umarız bu durum kentimizdeki yerel yönetici ve yetkililere örnek olur” dedi.

Batı Karadeniz Romanspor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Adak, formaların 2o Nisan Perşembe günü ulaştığını belirterek; “Musa Soykarcı’ya takımımıza verdiği katkıdan dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz. Ayrıca şunu da ifade edeyim: Mayıs 2016 tarihinde de AK Parti Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır’da Romanspor takımı Yıldız oyuncularına malzeme yardımında bulunmuştu.” şeklinde konuştu.

Telefonla irtibat kurduğumuz ASKF Başkanı Soykarcı’da, bu işe gönül veren çocuk ve gençlerimiz adına katkıda 1 sene önce kurulan Romanspor’a destek çıktığını kaydederek, spora ve sporcuya sahip çıkılması gerektiğini söyledi.

Karadeniz Ereğli’de Şubat 2016 tarihinde kurulan ve 2.amatör kümede mücadele eden Romanspor, geçen yıl ki sezonda hızlı çıkışıyla büyük bir başarı elde amatör kümede şampiyon olmuş ve bir üst lige yükselmişti.  

Yorumlar
  • Fehmi Adak
    23 Nisan 2017 Pazar 14:50

    kayseri sporun degerli başkanımıza katkılarından dolayı sonsuz teşekürlerimizi sunarım

  • Salih Atlazoğlu
    23 Nisan 2017 Pazar 14:50

    kayseri askf baskani sayin musa soykarci ya batı karadeniz roman spor a vermiş oldugu desteklerdn dolayi tesskurlerimizi sunariz batı karadeniz roman spor yönetim kurulu

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz