ESNAFTAN ENFLASYONLA MÜCADELEYE DESTEK

ESNAFTAN ENFLASYONLA MÜCADELEYE DESTEK
15 Ekim 2018 Pazartesi 22:33

HASAN HAŞIL

Zonguldak’ın Alaplı ilçesinde, Enflasyonla Topyekun Mücadele Programına destek veren esnaf, tüm ürünlerde en az yüzde 10 indirim yaptı.

Alaplı ilçesinde Merkez taksi karşısında mobilya üzerine faaliyet gösteren Sözer Mobilya Sahibi Serhat Sözer, ürünlerinde en az yüzde 10 indirim yaptıklarını söyledi.
Enflasyonla mücadele programına herkesin destek vermesi gerektiğini belirten Sözer, "Türkiye genelinde başlatılan enflasyonla mücadeleye destek vermek amacıyla ürünlerimizde en az yüzde 10 indirim yaptık. Her zaman devletimizin ve milletimizin yanındayız” dedi.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz