EVEDER, ULUSLARARASI ÇELİK ENDÜSTRİ KONFERANSINA KATILACAK

EVEDER, ULUSLARARASI ÇELİK ENDÜSTRİ KONFERANSINA KATILACAK
19 Nisan 2017 Çarşamba 15:21

Timuçin ÖZAT/Yenihaber

Erdemir Vakfı ve Erdemir Emeklileri Derneği (EVEDER) İstanbul’da düzenlenecek 5. Uluslararası Çelik Endüstrisi ve Sektör İlişkileri Konferansına katılacak.

Haber merkezi - Karadeniz Ereğli'de yer alan EVEDER'in Yönetim Kurulu Başkanı Bahattin Şenay, konuyla ilgili gazetemize değerlendirmede bulundu.

20 Nisan 2017 Perşembe, The Green Park Pendik ve Convention Center İstanbul’da, 5. Uluslararası Çelik Endüstrisi ve Sektör İlişkileri Konferansı’na davet edildiklerini ifade eden Şenay; “Konferansta çelik endüstrisi, otomotiv ve savunma sanayisi konuları ağırlıklı olmak üzere Türkiye ve dünyadan örnekler verilere bilgilendirmeler yapılacak. EVEDER’den yönetim kurulu ve teknoloji grubunu temsilen 12 kişi katılacak. Türkiye Çelik İzabecileri Birliği Türkiye Çelik Enstitüsü konusunda sunumlar gerçekleştirilecektir.

Derneğimizin çalışmaları arasında, Türkiye Çelik Enstitüsünün kurulmasına yönelik faaliyetler yıllardır devam etmektedir. Bu çalışma gelişen sektör ve teknolojiye bağlı olarak ileriye yönelik bir icraat olarak nitelendirilebilir. Detayları program dönüşü açıklayacağız” dedi.    

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz