EVEDER, Uluslararası Çelik Endüstrisi konferansına katıldı

EVEDER, Uluslararası Çelik Endüstrisi konferansına katıldı
24 Nisan 2017 Pazartesi 14:42

Timuçin ÖZAT/Yenihaber

Erdemir Vakfı ve Erdemir Emeklileri Derneği (EVEDER) Yönetim Kurulu Başkanı Bahattin Şenay, İstanbul’da düzenlenen 5. Uluslararası Çelik Endüstrisi ve Sektör İlişkileri Konferansına, yönetim kurulu ve teknoloji grubu ile birlikte katıldıklarını belirtti.

Haber merkezi - EVEDER Yönetim Kurulu Başkanı Bahattin Şenay her sene davet edildikleri, 20 Nisan 2017 tarihinde İstanbul’da The Green Park Pendik ve Convention Center’de,  5. Uluslararası Çelik Endüstrisi ve Sektör İlişkileri Konferansının olumlu geçtiğini ifade etti. 

Konferansa EVEDER olarak yönetim kurulu ve teknoloji gurubunu temsilen 13 kişinin katıldığını kaydeden Şenay, geçtiğimiz ay vefa eden ICE, Bağımsız Danışman Mühendisi Dr. Ing. Hayri Ergun’un yerine IMC Kuruluşu-Genel Müdürü Neşe Atıcı’nın sunumunu yaptığını söyledi.

Çelik sektörünün günümüzdeki durumu ve geleceği ile ilgili önemli bilgilendirmelerin yapıldığı Uluslar arası Konferansa yurtdışından da birçok temsilcinin katıldığına dikkat çeken EVEDER Başkanı Şenay şöyle dedi: “Saat 09:00’da başlayan konferans saat 17:00’da sona ermiştir. EVEDER olarak yönetim kurulu ve teknoloji grubunu temsilen 13 kişi katıldık. Çelik endüstrisi, otomotiv sektörü ve savunma sanayisi konularının yanı sıra çelik sektörünün geleceği ele alınmıştır. Türkiye ve Avrupa ülkelerinden örnekler verilmiştir. Türkiye Çelik İzabecileri Birliği Türkiye Çelik Enstitüsü sunumunu geçen ay ani rahatsızlığı sonucu kaybettiğimiz Dr. Hayri Ergun’un yerine, IMC Kuruluşu-Genel Müdürü Neşe Atıcı gerçekleştirdi. Konferansa verdiğimiz destekten dolayı program sonunda derneğimiz adı plaket takdim edildi. Etkinlik genel olarak oldukça verimli geçti.”

Şenay ayrıca, programa Almanya’dan iştirak eden ve EVEDER’i tanıyan Küresel Satışlar ve Projeler Genel Müdürü (IMS Messsysteme gmbH) Jörg Busch’nin, derneğin yönetim ve teknoloji gurubunu iyi bir ekip olarak nitelendirdiğini ve bu birlikteliğin sürdürülmesi gerektiğini ifade ettiğini sözlerine ekledi.

Öte yandan programda, Karadeniz Ereğli’den Tat Metal firmasını temsilen Genel Koordinatör Asuman Gürsoy’un da katıldığı öğrenildi.

 

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz