EVEDER Başkanı Şenay: Gururla kutluyoruz

EVEDER Başkanı Şenay: Gururla kutluyoruz
7 Nisan 2018 Cumartesi 11:59

Timuçin ÖZAT/Yenihaber

Erdemir Vakfı ve Erdemir Emeklileri Derneği (EVEDER) Yönetim Kurulu Başkanı Bahattin Şenay, Polis Haftası nedeniyle yayınladığı mesajında tüm teşkilatın kuruluş yıl dönümünü kutladı.

Haber merkezi – Karadeniz Ereğli’de kurulu olan kısa adı EVEDER olan Erdemir Vakfı ve Erdemir Emeklileri Derneği’nin Başkanı Bahattin Şenay, Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 173. Yılını kutlayan mesajında şu ifadelere yer verdi: “Toplumumuzun huzuru ve güvenliği için gece-gündüz asayişi sağlayan polis teşkilatımızın kuruluş yıl dönümünü gururla kutlamaktayız. 173 yıla ulaşan geçmişi ile ülkemizin en köklü kurumlarından biri olan Türk Polis Teşkilatı’nın özverili çalışmalarını da medyadan takip etmekteyiz. Gerektiğinde milletin huzuru için canını ortaya koyan emniyet yetkililerimizin, Polis Haftası ve Polis Teşkilatı’nın kuruluş yıl dönümünü EVEDER adına kutlayarak, özverili çalışmalarında başarılarının devamını diliyorum.”  

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz