EVEDER’DEN GELENEKSEL İFTAR

EVEDER’DEN GELENEKSEL İFTAR
17 Haziran 2017 Cumartesi 14:39

Timuçin ÖZAT/Yenihaber

Erdemir Vakfı ve Erdemir Emeklileri Derneği (EVEDER) tarafından 15 Haziran 2017 Perşembe günü iftar organizasyonu gerçekleştirdi.

Haber merkezi - Erdemir Vakfı ve Erdemir Emeklileri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Bahattin Şenay, her yıl geleneksel olarak dernek lokalinde dernek üyelerine yönelik düzenlenen iftar programının bu sene hem değişiklik olması hem de daha geniş alana sahip olması nedeniyle öğretmenevi binasında yapıldığını kaydetti.

İftara, Erdemir Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı, Erdemir Formenler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı, EVEDER Yönetim kurulu ve çok sayıda EVEDER üyesi katıldı.     

EVEDER Yönetim kurulu başkanı Şenay,  iftar organizasyonuna katılanlara teşekkürlerini sundu.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz