EVEDER’den 21. YIL GECESİ

EVEDER’den 21. YIL GECESİ
13 Ocak 2018 Cumartesi 22:12

Timuçin Özat/Yenihaber

Zonguldak’ın Karadeniz Ereğli ilçesinde, EVEDER’in 21’inci kuruluş yıl dönümü nedeniyle Dayanışma Yemeği düzenlendi.

Haber merkezi - Kısa adı EVEDER olan Erdemir Vakfı ve Erdemir Emeklileri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yönetimi tarafından organize edilen Dayanışma gecesinin, EVEDER’in kuruluş günü olan 10 Ocak 2018 Çarşamba akşamı gerçekleştirildiği bildirildi.

EVEDER Yönetim Kurulu Başkanı Bahattin Şenay, konuyla ilgili gazetemize yaptığı değerlendirmede şöyle dedi: “Derneğimizin 21.’inci kuruluş yıl dönümü vesilesi ile Karadeniz Ereğli Erdemir Göztepe Tesislerinde, 10 Ocak 2018 Çarşamba tarihinde ‘Dayanışma Yemeği gecesi’ yaptık. Kuruluşundan bugüne kadar derneğimizde yönetim veya üye bazında yer almış dostlarımızla geçmiş anılarımızı yenilemek, unutulmaya yüz tutmuş Erdemir hatıralarını tazelemek ve Erdemir ‘in diğer organlarında vefa adına örnek olmak amacıyla böyle bir etkinlik organize ettik. Gecede ayrıca, kurucu üyelerimize plaket takdim edildi.”

Başkan Şenay, geleneksel hale getirilmesi planlanan etkinliğin önümüzdeki yıllarda da yapılacağını sözlerine ekledi.

Öte yandan geceye, Erdemir Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kayıkçı, Erdemir Mühendisler Derneği Başkanı Vahit Suiçmez, EVEDER’in kurucu üyeleri, yönetimi ve çok sayıda üyesi katıldı.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz