Efsane Başkan Posbıyık, açıklayacak

Efsane Başkan Posbıyık, açıklayacak
1 Ekim 2018 Pazartesi 17:41

Timuçin ÖZAT/Yenihaber

Karadeniz Ereğli’de, 19 yıl Belediye Başkanlığı yapan deneyimli politikacı Halil Posbıyık, 3 Ekim Çarşamba, saat 14.00’da CHP İlçe Teşkilatında aday adaylığını açıklayacak.

Haber Merkezi -  Karadeniz Ereğli önceki dönem efsane Belediye Başkanı olarak tanımlanan Halil Posbıyık'ın, 30 Mart 2019 yılında yapılacak yerel seçimlerde başkanlığa talip olacak.

Alınan bilgiye göre, Posbıyık’ın, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)'den aday adaylığını açıklayacağı bildirildi.

Halil Posbıyık, 03 Ekim 2018 Çarşamba, saat:14.00'de parti binasında Ereğli Belediye Başkan aday adaylığı ile ilgili basın toplantısı düzenleyeceği kaydedildi.

Toplantının halka açık olduğu öğrenilirken, katılımın yoğun olması bekleniyor.

 

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz