Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Zonguldak'a gelecek

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Zonguldak'a gelecek
4 Eylül 2018 Salı 18:29

İHA

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez Bir dizi ziyaretlerde ve TTK’da incelemelerde bulunmak üzere 5 Eylül günü Zonguldak’a gelecek. 

AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun, Enerji Bakanı Fatih Dönmez’in yarın saat 08.00'de Ankara’dan karayolu ile hareket edeceğini, saat 11.00'de Valiliği, 11.30’da da İl Başkanlığını ziyaret edeceğini söyledi. Enerji Bakanı Dönmez, sat 12.00'de TTK Genel Müdürlüğünü ziyaret ederek brifing alacak. 

Saat 14.30’da MTA’nın Oruç Reis Milli Sismik Araştırma Gemisi'ni ziyaret edecek olan Bakan Dönmez, TTK’nın tahlisiye konteynerini de ziyaret edecek. Dönmez, saat 15.30'da Maden Şehitliği ve Maden Müzesi ziyaretinin ardından Saat 16.30’da Karadon Müessesesine hareket edecek. Saat 17.00 de Gelik beldesinde maden ocağını ziyaret edecek olan Bakan Dönmez, işçilerle akşam yemeği yiyeceğini dile getirdi. 

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz