Ereğli Devlet Hastanesi’ne üç doktor daha göreve başladı

Ereğli Devlet Hastanesi’ne üç doktor daha göreve başladı
27 Şubat 2018 Salı 15:19

İHA

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Devlet Hastanesi’nde Kulak Burun Boğaz (KBB), Beyin Cerrahisi ve Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı üç doktor göreve başladı.

Karadeniz Ereğli Devlet Hastanesi’nde değişik branşlarda üç doktor daha yapılan atamaların ardından göreve başlayarak hasta kabul etmeye başladı.

Kdz. Ereğli Devlet Hastanesi’nde Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu, 2003-2004 Akçakoca Devlet Hastanesi, 2005-2009 Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi, 2009-2011 Batman Bölge Devlet Hastanesi ve 2011-2017 Düzce Özel Hayri Sivrikaya Hastanesi’nde görev yapan KBB Uzmanı Elif Karalı, 2003-2010 Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, 2012-2015 Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Haziran 2017- Aralık 2017 Aliağa Devlet Hastanelerinde görev yapan Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Huriye Begüm Güney ve Beyin Cerrahisi Uzmanı Cem Atilla Gökduman mesaiye başladı.

Kdz. Ereğli Devlet Hastanesi yöneticileri, hastanelerinde çeşitli branşlarda uzman doktor sayısının her geçen gün arttığını ve bölge halkına verilen hizmet kalitesinin yükseldiğini ifade etti.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz