Ereğli’de bir Mali Müşavirlik ofisi daha açıldı

Ereğli’de bir Mali Müşavirlik ofisi daha açıldı
1 Aralık 2017 Cuma 18:01

Fedai KAÇAR

Zonguldak’ın Karadeniz Ereğli ilçesinde, İlknur Tiryaki Canayaz’ın sahibi olduğu mali müşavirlik bürosunun açılışı törenle gerçekleştirildi.

Haber merkezi – Karadeniz Ereğli ilçe merkezinde yer alan Orhanlar mahallesi, Süleyman Seba Sokak’ta, 1 Aralık 2017 Cuma günü saat 14:30’da Serbest Muhasebeci-Mali Müşavir İlknur Tiryaki Canayaz’ın bürosunun açılışı kokteyl ile yapıldı.

Açılışa; Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Zonguldak Milletvekili Şerafettin Turpçu, Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, Gümeli Belediye Başkanı Ahmet Saydam, CHP İlçe Başkanı Sertan Ocakcı, Alaplı CHP Belediye Meclis Üyesi Emine Uysal, siyasi parti temsilcileri, oda başkanları ve onlarca davetli katıldı.

Açılış öncesi konuşma yapan CHP Milletvekili Şerafettin Turpçu;  “Değerli Belediye Başkanlarım, değerli arkadaşlar, Ereğlili ve Alaplılı değerli hemşerilerim. Bugün İlknur hanımın Mali Müşavirlik ofisinin açılışı için buradayız. Muhasebe bürosunun hayırlı olmasını diliyorum. Burada muhasebe elemanları yetişecek. Ereğli’de, Alaplı’da, Zonguldak’ta ticaretleri olacak. Hizmet edecekler. Bölgemize hizmet edecekler. Kendilerine hayırlı olsun ve bol kazançlar diliyorum. Buraya gelen müşterilerin işlerinin de rast gelmesini temenni ediyorum. İnşallah uzun ömürlü olur. Çalıştığı firmalar güzel olur. Bizde ara sıra kahvesini içmeye geliriz” ifadelerine yer verdi.   

Ereğli Belediye Başkanı Uysal’da şunları kaydetti: “Kardeşimizi tebrik ediyorum. Karadeniz Ereğli’mize böyle güzel bir muhasebe bürosu kazandırdığı için İlknur hanımı tebrik ediyoruz. Bu tür açılışlarda mutlu oluyoruz. İlçemize katkı sağlayacağını biliyoruz. Böyle güzel bir sonbahar gününde açılışta olmaktan memnuniyet duyuyorum. Tebriklerimi sunarak hayırlı olsun diliyorum.”

Alaplı ilçesi Belediye Başkanı Nuri Tekin;  “Alaplı Belediyesi adına hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum. Ereğli’mize, Alaplı’mıza ve memleketimize hayırlı olsun dileklerimi sunuyorum. Bol kazançlar diliyorum” dedi.

Protokol konuşmalarının ardından Mali Müşavirlik ve Muhasebe Bürosunun kurdelesi dualar eşliğinde kesildi.

Bizde Yenihaber Gazetesi olarak İlknur Tiryaki Canayaz ve ailesine hayırlı olsun temennilerimizi ileterek, bol kazançlar diliyoruz. 

 

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz