Eserlerini sergiledi

Eserlerini sergiledi
25 Aralık 2017 Pazartesi 16:32

İHA

Zonguldak’ın Karadeniz Ereğli ilçesinde, takı tasarımcısı Nigar Ceyda İdil kendi tasarladığı takılardan oluşan eserlerini sergiledi.

Takı tasarımcısı Nigar Ceyda İdil, uzun süredir tasarlayıp ürettiği eserlerini Kdz. Ereğli ilçesi Yalı Caddesi’nde bulunan Bülent Oğuz Yalısı Ennmahal Restaurant’ta görücüye çıktı. 16 Aralık’ta açılışı gerçekleşen sergide Takı tasarımcısı Nigar Ceyda İdil’in eserlerinin yanı sıra İstanbul Kapalıçarşı’nın en iyi ustalarının ellerinden çıkan eserlerde sergide yer aldı. Gümüş, çelik, taş gibi değerli madenlerden üretilen birbirinden güzel eserler sergiyi gezenlerin büyük beğenisini kazandı.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz