Eski vekilin oğlu da aday adayı

Eski vekilin oğlu da aday adayı
10 Mayıs 2018 Perşembe 14:58

CHP Zonguldak eski milletvekili Prof. Dr. Mehmet Haberal’ın oğlu Kemal Haberal’ın da CHP’den aday adayı olduğu öğrenildi.

Haber merkezi - Cumhuriyet Halk Partisi’nde (CHP) 24 Haziran Genel Seçimlerine doğru siyasetteki hareket her geçen gün artarken aday adayları da peşi sıra ortaya çıkıyor. Milletvekili aday adaylarının başvuruşlarının tamamlandığı kaydedildi.

CHP milletvekili aday adaylığı için Zonguldak’tan 28 kişi başvuru kaydedilirken, aday adayları arasında Prof. Dr. Mehmet Haberal’ın oğlu Kemal Haberal’ da yer aldığı belirtildi.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz