FACEBOOK MAĞDURU OLDU....

FACEBOOK MAĞDURU OLDU....
7 Ocak 2019 Pazartesi 15:57

YENİHABER

Zonguldak'ın Alaplı ilçesinde yaşayan Ersin Yılmaz, kendi adına açılan Facebook hesabından farklı isimlere küfürler yağdıran şahıstan şikâyetçi oldu.

Mağdur olduğunu ve konuyla ilgili büyük sıkıntılar yaşadığını anlatan Yılmaz, "Biri benim adıma hesap açarak, özellikle eşimin çevresine uygunsuz küfür içeren yazılar yazmış. Yazılan kişi ile beni karşı karşıya getirip, adeta kanlı bıçaklı olmamı istiyor. Herkes bilsin ki, benim hesabımdan kimseye küfür yazılmaz. Konuyla ilgili olay benim dışımda olsa da, herkesten benim adıma böyle bir durum yaşandığı için özür dilerim. Yazışmaların çıktılarını aldım ve yasal süreci başlattım. Benim adıma kim bunu yaptıysa, hukuk önünde en ağır cezayı alması için çalışacağım."

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz