Fotoğrafçı ve Gazeteci Adıyaman’ın mutlu günü

Fotoğrafçı ve Gazeteci Adıyaman’ın mutlu günü
5 Aralık 2017 Salı 13:51

Yenihaber

Zonguldaklı Recep-Hava Adıyaman’ın oğlu fotoğrafçı ve gazeteci Yılmaz Adıyaman ile Karslı Hamza-Meryem Mar’ın kızları Sibel Mar evlilik yolunda ilk adımını attı.

Avrupa Zonguldaklılar Derneği’nin basın sorumlusu görevini başarıyla yürüten ve aynı zamanda Karadeniz Ereğli Gazeteciler Derneği’nin de üyesi olan fotoğrafçı ve gazeteci Yılmaz Adıyaman, Almanya’nın Wesel kentinde ikamet eden Mar ailesinin evinde, aile arasında düzenlenen sade bir törenle Sibel Mar ile nişanlandı.

Genç çiftin yüzüklerini aile büyükleri keserken, Adıyaman’ı ve Mar’ı bu mutlu gününde dost ve akrabaları yalnız bırakmadı.

Yenihaber Gazetesi Ailesi olarak, Sibel ve Yılmaz çiftine ömür boyu mutluluklar dileriz.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz