Futbol antrenörü kanaryası ile Türkiye ikinciliği elde etti

Futbol antrenörü kanaryası ile Türkiye ikinciliği elde etti
25 Aralık 2018 Salı 16:54

İHA

Zonguldak’ta amatör takımda futbol antrenörlüğü yapan 56 yaşında ki Fikri Ustabaş, Bursa’da yapılan Türkiye Kanarya ve Kafes Kuşları yarışmasında kanaryasıyla Türkiye ikincisi oldu.

Türkiye Kafes Kuşları Federasyonu tarafından 20-23 Aralık tarihleri arasında Bursa'da 23.Türkiye Kanarya ve Kafes Kuşları yarışması yapıldı. 20 yıldır 1.Amatör takımlarından Karaelmasspor'da futbol antrenörlüğü yapan 56 yaşındaki Fikri Ustabaş, hobi olarak katıldığı yarışmada ilimizi en iyi şekilde temsil etti. Ustabaş, Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezinde yapılan şampiyonada kanaryası ile Türkiye ikincisi oldu.

56 yaşında ki futbol antrenörü Fikri Ustabaş, hobi olarak yarışmaya katıldığını söyleyerek, ''Hayvan sevgisi çok önemlidir. Uzun zamandır kanarya besliyorum. Hobi olarak da bu tür yarışmalara katılıyorum. Ayrıca spora da sporcuya da önem veriyorum. Yarışmada kanaryamla ilimizi en iyi şekilde temsil ederek Türkiye ikincisi olduk. Bizlere destek veren herkese çok teşekkür ediyorum'' dedi.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz