GÖZLEM

GÖZLEM
14 Ağustos 2017 Pazartesi 20:06

Yenihaber

YATIRIMCININ YANINDA OLMASI GEREKEN BÜROKRASİ…

Yine çoook acı olan milyonlarca para harcanarak güzel Ereğli’mize çeşitlilik kazandıran Bahçeşehir eğitim kurumlarının yaptığı o güzelim guzide eğitim kurumunun açılış gününe yetistirilemeyen açılış ruhsatı!!!

Neden yetistirilemedi yatırımcının mı eksikliği yoksa bürokratlarin isgüzarliğı mı? İnsan olarak bu vatanın evladı olarak canım acıyor...

Yazık yatırımcı Oğuz Karahan bey babamın oğlu değil, akrabam değil bu girişimci elini değil vücudunu taşın altına koyan kişi ve en acısı da insanı acıtan da bu vatan evladı. Bu parayı öylesine zor şartlarda yurt dışında Irak gibi iç karışıklığın Güney Afrika ülkelerinde bin bir risklerle hele her an ölüm riski taşıyarak kazanıp, vatanın da asil olan eğitim kurumuna para yatırarak... dahası da bu harcadı parayla rant peşinde koşan bir kişiliğe sahip olmadığının ispatı değil mi? Eğitim gibi zor bir dala yatırım yapmayı seçmesi… Bu insanlar yatırım yaptığı için ödüllendirimesi gerekirken eften puften şeylerle ruhsatının zamanında yetiştirelememesi acaba ne tarafımızı sorgulamamız gerekiyor?

Her gün aynı şeylerle karşılaşmak inanin ki insanı cevapsız yüzlerce soruya yöneltiyor. Devletin makamlarında devleti temsil eden bürokratlar ALLAH aşkına ALLAH rızası için yardımcı olun!!! Daha nasıl seslenelim nasıl feryat haline dönüşen dayatmaları sizlere duyaralım.  Bu gemi batarsa herkes batar her birey hele helede bürokrasi de vatandaşlarımızın daha duyarlı davranarak bu konulara eğilmesi lazım…

Hoşça ve dostça kalın.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz