GAZETECİLERE %50 İNDİRİM...

GAZETECİLERE %50 İNDİRİM...
6 Şubat 2018 Salı 19:28

YENİHABER

Karadeniz Ereğli Gazeteciler Derneği ve Özel Anadolu Hastanesi arasından protokol imzalandı.

Zonguldak'ın Karadeniz Ereğli ilçesi Gazeteciler Derneği ve Kdz.Ereğli’de faaliyet gösteren Özel Anadolu Hastanesi arasından gazetecilere özel, sağlık hizmetlerinde indirim sağlandı.

Kdz.Ereğli Özel Anadolu Hastanesi Kurumsal Pazarlama Uzmanı Sibel Taşköprü, Kdz.Ereğli Gazeteciler Derneği Başkanı Necati Günay ve Başkan Yardımcısı Sina Çıladır’ın hazır bulunduğu toplantı sonrası, Kdz.Ereğli Gazeteciler Derneği üyesi gazetecilere özel, genel sağlık hizmetlerinde yüzde 50 indirim protokolü imzalandı.

Buna göre genel sağlık sigortası ve sigortalı çalışan gazeteciler bu indirimden faydalanırken, sigortasız olarak çalışan gazetecilere acil girişleri ve muayenelerde yüzde 20 indirim sağlanacak.

06.02.2018 tarihinden itibaren geçerli olacak anlaşma sonrası hatıra fotoğrafı çektirildi.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz