GEÇMİŞ OLSUN DİLANUR

GEÇMİŞ OLSUN DİLANUR
9 Şubat 2018 Cuma 23:43

Yenihaber

Gazetemizin Haber Müdürü Fedai Kaçar’ın kızı Dilanur Kaçar başarılı bir operasyon geçirdi.

Haber merkezi -  Zonguldak’ın Karadeniz Ereğli ilçesinde, gazetemiz Yenihaber’de Haber Müdürü olarak görev yapan Fedai Kaçar’ın 9 yaşındaki kızı Dilanur Kaçar, 9 Şubat 2018 Cuma, Özel Anadolu Hastanesi’nde "geniz eti ve ademcik" ameliyatı oldu.

Kızının bir süredir bu durumdan dolayı rahatsızlık yaşadığını anlatan Kaçar; “Ameliyatı yapan Özel anadolu Hastanesi Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Oparatör Doktor Evrim Balbaloğlu’na teşekkür ediyorum. Ameliyatın çok başarılı şekilde geçtiğini öğrendik.  Kızım uzun zamandır bu rahatsızlığı çekiyordu. Geceleri özellikle uyurken rahat uyku uyuyamıyordu ameliyatı bugüne nasipmiş. Yaklaşık 45 dakikalık süren başarılı bir operasyonla bu sıkıntımızı gidermiş olduk. Rabbim büyük acılar göstermesin. Kızımın ameliyatında mesaj atan, telefonla arayan, ziyaretimize gelen, çiçek gösteren herkese teşekkür ederim. Ayrıca, ilgi ve alakalarından dolayı Anadolu Hastanesi personeline de teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

OCAKCI’DAN ZİYARET

Akşam saatlerinde Karadeniz Ereğli CHP İlçe Başkanı Sertan Ocakcı hastaneye gelerek, Kaçar ailesine geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Ocakcı, Dilanur’un operasyonu ve sağlık durumuyla ilgili baba Kaçar’da bilgi edindi.

Bu arada, Dilanur akşam saatlerinde taburcu edildi. Dilanur’un birkaç gün evde dinlendikten sonra günlük yaşamına normal şekilde devam edeceği belirtildi.

Bizde Yenihaber Ailesi olarak Haber Müdürümüz Kaçar ailesine geçmiş olsun dileklerimizi bir kez daha iletiyoruz.

 

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz