GEÇMİŞ OLSUN KRAL SALİH….

GEÇMİŞ OLSUN KRAL SALİH….
9 Mart 2018 Cuma 21:06

Fedai KAÇAR

Geçtiğimiz dönemlerde Alaplı da ilk İl Genel Meclis Üyeliği yapmış olan Alaplı’nın sevilen simalarından iş adamı Kral Salih Demirer küçük bir operasyon geçirdi.

Ankara Başkent Hastanesi’nde başaralı bir operasyon geçiren Demirer’in yarın taburcu olması bekleniyor. Tedavi süresince arayan, mesaj atan, ziyarete gelen, soran herkese teşekkür eden Demirer şunları söyledi; “Alaplı’nın başaralı Belediye Başkanı Nuri Tekin, Başkent Hastanesi’nin kurucusu ve sahibi, Zonguldaklı hemşehrilerini bağrına basan, Zonguldak Milletvekili ve dünyaca ünlü cerrahımız Sayın Prof Dr. Mehmet Haberal beyefendi ile Nurol Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Nurettin Çarmıklı beyefendi ziyaretime geldiler. Kendilerine bu nazik ve değerli davranışlarından ötürü çok teşekkür ederim. Benimle yakından ilgilenen aile dostumuz ve Devrekli hemşehrimiz Sayın Prof Dr. Cem Aygün hocama da ayrıca çok teşekkür ederim. Böyle bir hastaneye ve personeline sahip olduğumuz için Yüce Allaha şükürler olsun.”dedi.

Bizde Yenihaber Gazetesi ailesi olarak Kral Salih Demirer’e geçmiş olsun dileklerimizi gönderiyoruz.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz