GENÇ GİRİŞİMCİ ALAPLI’YI DÜNYAYA TANITIYOR

GENÇ GİRİŞİMCİ ALAPLI’YI DÜNYAYA TANITIYOR
11 Ekim 2018 Perşembe 10:53

HASAN HAŞIL

Zonguldak’ın Alaplı ilçesinde faaliyet gösteren Türkoğlu Madencilik Sahibi Tolga Türkoğlu, global metalurji sektörünün dünyadaki en büyük 3 fuarından biri konumundaki ANNOFER 2018 – 13. Uluslararası Demirdışı Metaller Teknolojileri, Makina ve Ürünleri İhtisas Fuarına katılacak

Haber Merkezi - Alaplı ilçesinde, 1982 yılından bu yana 3 nesildir Türkoğlu Endüstri Tozları ve Metal sanayi olarak entegre tesislerinde Türk döküm sanayi sektörüne döküm kumu katkı maddesi ve taş kömür tozu üretimi yapan ve  Alaplı ve ülke ekonomisine katkı sağlayan Alaplı’yı dünyaya tanıtan Türkoğlu Madencilik SahibiTolga Türkoğlu, bu yıl 25-27 Ekim tarihlerinde İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde açılacak olan global metalurji sektörünün dünyadaki en büyük 3 fuarından biri konumundaki ANNOFER 2018 – 13. Uluslararası Demirdışı Metaller Teknolojileri, Makina ve Ürünleri İhtisas Fuarına katılacak.

Fuarın kendileri için son derece  önemli olduğunu Türkoğlu Endüstri Tozları ve Metal sanayi olarak fuara düzenli olarak katıldıklarını belirten Türkoğlu, “2 yılda bir düzenlenen ve global metalurji sektörünün dünyadaki en büyük 3 fuarından biri konumundaki ANKIROS / ANNOFER / TURKCAST Fuarına, 27 yıldır demir-çelik, döküm ve demirdışı metaller sektörlerinden yerli ve yabancı katılımcılar yoğun ilgi gösteriyor.  Bu yıl 25-27 Ekim tarihlerinde 2018 yılının en büyük metalurji buluşmalarından olan ANKIROS / ANNOFER / TURKCAST ihtisas fuarı  yine tüm döküm, demir-çelik ve demir dışı metaller sektörlerini bir araya getirecek.  Metalurji sektöründe yaşanan tüm teknolojik gelişmeleri aynı çatı altında bulabileceğimiz  bu eşsiz platform  kapılarını tüm katılımcı ve ziyaretçilerine  açacak . Demir Dışı Metaller bölümünde, uluslararası ve ulusal katılımcılar alüminyum, bakır ve demir dışı diğer metallerden ürün imal eden tüm üreticilere, en son teknoloji makina, ekipman, ürün, hammadde, sarf malzemeleri ve hizmetlerini sergileyecekler.Bizde fuardaki yerimizi alacağız” dedi.

 

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz