GENÇ İŞ ADAMI TÜRKOĞLU,BAŞKAN YARDIMCILIĞINA SEÇİLDİ....

GENÇ İŞ ADAMI TÜRKOĞLU,BAŞKAN YARDIMCILIĞINA SEÇİLDİ....
7 Mart 2019 Perşembe 15:58

YENİHABER

Alaplı'nın genç girişimcisi Türkoğlu Madencilik Sahibi İş adamı Tolga Türkoğlu, Zonguldak Ticaret ve Sanayii Odası Bünyesinde Zonguldak İl Genç Girişimciler Kurulu Başkan yardımcılığına seçildi.

TOBB Zonguldak İli Genç Girişimciler Kurulu İcra Komite Üyeleri seçim süreci tamamlandı. Zonguldak İl Genç Girişimciler Kurulu Başkanlığına Sercan Demir Başkan olurken, Yardımcılıklarına Alaplı Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Tolga Türkoğlu ve Çaycuma Genç Girişimciler Kurulu Üyesi Erkan Ece seçildi.
 
Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Metin, Zonguldağımıza ve bölgemize hayırlı olmasını diledi.
Alaplı TSO Yönetim Kurulu Başkanı Recep Ocak; "Oda Bünyesinde Kurulan Kadın ve Genç Girişimciler Kurulu bölgemize hayırlı olsun. Genç girşimci kardeşimiz Tolda Türkoğlu bugün Zonguldak İl Genç Girişimciler Kurulu Başkan yardımcılığına seçildi. Kendisini tebrik ediyor, başarılarını devamını diliyorum.Alaplı TSO Olarak Kadın ve Genç Girişimciler kurullarımızca yapacağımız çalışmalarda Alaplı'nın hem ekonomisine hem de Sosyo Ekonomik yapısına hep birlikte güzel çalışmalar yaparak katkıda bulunacağımıza inanıyorum." dedi.
Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz