GENÇLİK KOLLARI ANKARA’DA

GENÇLİK KOLLARI ANKARA’DA
5 Şubat 2019 Salı 17:01

FEDAİ KAÇAR

AK Parti Alaplı İlçe Gençlik Kolları, TBMM'de Parti'nin Grup toplantısını izledi.

AK Parti Alaplı İlçe Gençlik Kolları,  Alaplı Ak Lise ekibi ile birlikte ziyaret etti. İlçe gençlik başkanlarının da katıldığı ziyarette, milletvekillerine genel sorunlarını ileten gençler daha sonra AK Parti’nin TBMM’deki grup toplantısına katılarak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın grup konuşmasını yerinde dinleme fırsatı buldu.

AK Parti Alaplı  İlçe Gençlik Kolları Ahmet Özdemir, heyet hâlinde önce TBMM  seçilen Zonguldak Milletvekilleri, Ahmet Çolakoğlu, Hamdi Uçar'ı yerinde  ziyaret ettiklerini, ardından diğer milletvekilleri ile makamlarında görüştüklerini belirtti.  Ahmet Özdemir, daha sonra da AK Parti’nin TBMM grup toplantısına katılarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ının konuşmasını dinlediklerini vurguladı.

Ziyaretler sırasında AK Parti Zonguldak  milletvekillerine başarı ve hayırlı olsun dileklerini ilettiklerini vurgulayan Başkan Özdemir , Alaplı'da bulunan AK gençlerin bundan sonrasında da var güçleri ile çalışacağını söyledi.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz