GERÇEK GİBİ...

GERÇEK GİBİ...
2 Nisan 2017 Pazar 21:37

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü tarafından 28 Şubat Sivil Savunma Günü nedeniyle Merkez Anadolu Lisesi’nde gerçeğini aratmayan bir tatbikat gerçekleştirildi.

Karadeniz Ereğli Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 28 Şubat Sivil Savunma günü nedeniyle tören düzenlendi.
Törene, Kdz. Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürü Numan Korkmaz, İlçe Mili Eğitim Şube Müdürü İsmail Aksoy, Kdz. Ereğli Belediyesi İtfaiye Müdürü Muhammet Ali Ateş, diğer okul müdürleri, öğrenciler ve öğretmenler katıldı. Törende liseli öğrenciler arasında sivil savunma günü nedeniyle düzenlenen şiir, resim ve kompozisyon yarışmasında dereceye girenlere ödülleri protokol üyeleri tarafından verildi.

Okulun bahçesinde düzenlenen merdivenli araç ile yaralı, ip ile sedyede yaralı kurtarma, araç içinde sıkışan yaralıları, atlama minderi kullanımı tatbikatı yapıldı. Gerçeğini aratmayan tatbikat katılımcılar tarafından ilgi ile izlenirken, Kdz. Ereğli Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri küçük çaplı yangın söndürme çalışmaları ve yangın söndürme tüpü kullanımını uygulamalı olarak gösterdi.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz