GMİS’ten Zeki Tosun’a geçmiş olsun ziyareti

GMİS’ten Zeki Tosun’a geçmiş olsun ziyareti
6 Nisan 2018 Cuma 22:50

İHA

Genel Maden İşçileri Sendikası Genel Başkanı Ahmet Demirci ve beraberindeki yöneticiler, AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun’a geçmiş olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Genel Başkanı Ahmet Demirci, Genel Sekreteri Satılmış Uludağ, Genel Mali Sekreteri Adnan Tıska ve GMİS Üzülmez Şube Başkanı Tayfun Demir, Atatürk Devlet Hastanesi’nde geçirdiği bir operasyon nedeniyle yatan AK Parti Zonguldak İl Başkanı Zeki Tosun’a geçmiş olsun ziyaretinde bulundular.

Tedavi gören madencileri ziyaret ettiler

Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Genel Başkanı Ahmet Demirci, Genel Sekreteri Satılmış Uludağ, Genel Mali Sekreteri Adnan Tıska ve GMİS Üzülmez Şube Başkanı Tayfun Demir, geçirdikleri rahatsızlıklar ve kaza sonucu Atatürk Devlet Hastanesi’nde tedavi görmekte olan maden işçilerini 5 Nisan 2018 tarihinde ziyaret ettiler.

GMİS Yöneticileri, geçirdikleri rahatsızlık nedeniyle tedavi gören İbrahim Altıparmak ile Orhan Çelebi’yi, geçirdiği trafik kazası nedeniyle tedavi gören Turgay Erbay’ı ziyaret ederek geçmiş olsun dileğinde bulundular ve sağlık durumları hakkında bilgi aldılar.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz