GÜMELİ'DE 2 MAHALLEYE ULAŞIM GÜÇLÜKLE SAĞLANIYOR

GÜMELİ'DE 2 MAHALLEYE ULAŞIM GÜÇLÜKLE SAĞLANIYOR
10 Mart 2018 Cumartesi 20:40

YENİHABER

Alaplı ilçesine bağlı Gümeli beldesinde meydana gelen heyelan nedeniyle iki mahalleye ulaşım güçlükle sağlanıyor.

Gümeli beldesinde etkili olan sağanak nedeniyle Seç ve Tütek Mahallelerine ulaşımı sağlayan yolda son üç günde ikinci kez heyelan oluştu.

Yaklaşık 200 kişinin yaşadığı 2 mahalleye giden yoldaki heyelan nedeniyle ulaşım güçlükle sağlanıyor.

Gümeli Belde Belediye Başkanı Ahmet Saydam, -son 1 haftadır etkili olan sağanak nedeniyle Seç ve Tütek mahallelerine ulaşımı sağlayan yolda iki kez heyelanın meydana geldiğini söyledi.

Belediye olarak iki gün önce bir çalışma yaptıklarını aktaran Saydam, "Ancak büyük bir heyelan daha meydana geldi. Biz belediye olarak kendi imkanlarımızla heyelanı kaldıramıyoruz. Bu yolun bağlantısında 200 kişinin yaşadığı 2 mahallemiz var. Öğrenci servisleri bu yoldan çalışıyordu. Biz yolun bir an önce açılmasını istiyoruz.Yetkilerin sesimizi duymasını istiyoruz." diye konuştu.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz