Gelir kanser hastalarına bağışlayacaklar

Gelir kanser hastalarına bağışlayacaklar
12 Kasım 2018 Pazartesi 14:21

İHA

Zonguldak’ta sosyal sorumluluk projesi kapsamında düzenlenecek olan konser için tanıtım standı açıldı.

Zonguldak'ta sosyal sorumluluk projesi kapsamında düzenlenecek olan konser için tanıtım standı açıldı. Konserin geliri ise onkoloji servisine bağışlanacak.

Sosyal sorumluluk projesi kapsamında düzenlenen Aysel Yakupoğlu konseri için tanıtım standı açıldı. Cuma-Cumartesi Pazar ve Çarşamba günleri sabah 10.00-22.00 saatleri arasında Esas 67 Burda AVM giriş katında açık olacak. Konserin geliri onkoloji servisine bağışlanacak. Organizasyon yetkilisi Nur Sarı, "Konser artık günümüzün en yaygın hastalığıdır. Bu durumda bizler de elimizden geldiğince yardımda bulunmak istedik. Bu konuda yanımızda olan duyarlı herkesi konserimize bekliyoruz" diye konuştu.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz