Gösterileriyle şölene renk kattılar

Gösterileriyle şölene renk kattılar
29 Haziran 2018 Cuma 14:22

İHA

Çaycuma Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu’nun "Yıl Sonu Sergisi ve Öğrenme Şenliği" gerçekleşti.

Zonguldak - Çaycuma Kaymakamlığı, İlçe Milli Eğitim ve Halk Eğitim merkezinin ortak katkılarıyla Barbaros Kutlutaş Ortaokulu’nda düzenlenen sergi herkesin büyük ilgi odağı oldu.

Sergiye katılanlar arasında Çaycuma Kaymakamı Serkan Keçeli, Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Baş, Çaycuma Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürü Oktay Aksoy, TSO Bşkn. Yrd. Serhat Dereli, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Muhammet Atlı, SDVY Müdürü Semra Gülboy, ADD Caycuma Şube Müdürü Zeki Saim Oral, AK Parti İlçe Başkanı Veysel Karani Doğancı, Saltukova Belediye Başkanı Zerrin Güneş, daire amirleri, öğretmenler ve çok sayıda kursiyer katıldı.

Ardından kursun açılış kurdelesi Kaymakam Keçeli ve öğrenci eşliğinde kesildi. Öncelikle el emeği, göz nuru sergi Kaymakam Keçeli eşliğinde baştan sona büyük bir ilgiyle gezildi. Binbir emekle yapılan işlemelerin ardından, okulun bahçesinde Çaycuma Toga Spor Kulübü Taekwandocuları gösterilerini sergilerken, okçuluk kursunun öğrencileri de görsel bir şölenle attıkları oklarla balonları patlattılar.

Sergi sonunda Kaymakam Keçeli; "Ev ekonomisine azda olsa katkı sağlayacak, mesleki bilgilere sahip olmaları yönünde çok değerli ve önemli kurslar olduğunu düşünüyoruz. İnsallah önümüzdeki yıllarda kursların artarak devam edeceğini başta kadınlarımız olmak üzere tüm katılan kursiyerlerimizin de bundan istifade edeceğini düşünüyorum. Halk Eğitim müdürümüze, kurs hocalarımıza ve kursiyerlerimize bu güzel eserleri ortaya çıkardıkları için teşekkür ediyorum" dedi.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz