Günay, kuzenini kaybetti

Günay, kuzenini kaybetti
7 Şubat 2018 Çarşamba 16:53

Yenihaber

Zonguldak’ın Karadeniz Ereğli ilçesi Gazeteciler Derneği Başkanı İ. Necati Günay’ın kuzeni Mustafa Gültekin vefat etti.

Haber merkezi –  Tedavi gördüğü Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Araştırma Hastanesinde aort damarı tıkanıklığı nedeniyle apar topar ameliyata alınan 68 yaşındaki Gültekin’in ameliyat sırasında tüm müdahalelere rağmen  kurtarılamadığı öğrenildi. 

Merhum Gültekin’in naşı 06.02.2018 Kdz. Ereğli ilçesinin Bölücek mahallesi camisinde kılınan cenaze namazı sonrası, Bölücek mezarlığında bulunan aile kabristanlığında toprağa verildi.

Yenihaber Gazetesi Ailesi olarak merhuma Allah’tan rahmet, Günay ailesi başta olmak üzere dost ve akrabalarına başsağlığı ve sabırlar temenni ediyoruz.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz