HASTANE YAKININDA KAZA...

HASTANE YAKININDA KAZA...
5 Haziran 2018 Salı 19:20

Timuçin ÖZAT/Fedai KAÇAR- Yenihaber

Zonguldak’ın Karadeniz Ereğli ilçesinde, 2 aracın direkt olmak üzere 4 aracın karıştığı trafik kazasında bir kişi yaralandı. Anadolu Hastanesi’nin 20-25 metre yakınında olan kazada yaralı ambulans ile bu hastaneye kaldırıldı.

Haber merkezi – Edinilen bilgiye göre kaza, 05 Haziran Salı saat 16:30 sıralarında Erdemir caddesi Özdemir AVM önünde gerçekleşti.

Görgü tanıklarının iddiasına göre, AVM otoparkından işlek caddeye çıkış yapan 67 ER 370 plakalı aracın şoförü, seyir halindeki 54 LC 660 plakalı otomobile çarptı. Çarpışmanın 2 aracın ön ve yan kaportalarında ağır hasar oluştuğu gözlemlenirken, otoparktan çıkış yapan araçta bulunan Fatma B. ismindeki yaşlı kadın başından yaralandı. Olay yerine gelen 112 ambulansı ile 20-25 metre mesafedeki özel Anadolu Hastanesine kaldırılan kadının tedavisinin ardından müşahede altında tutulduğu ve durumunun iyiye gittiği öğrenildi. 

112 gelmeden önce kazayı duyarak gelen Anadolu Hastanesi Kadın ve Doğum Hastalıları uzmanı Op.Dr. Suat Doğan, yaralıya ilk müdahaleyi yaptı.

Bu arada, 2 aracın yanı sıra sürtünme ile 67 LL 932 ve 67 LC 845 plakalı araçlarda da hafif hasarların olduğu gözlemlendi.

Çok ağır hasar gören 54 LC 660 plakalı otomobil çekici ile kaza mahallinden çekilirken kaza sebebiyle trafikte aksama yaşandı, uzun kuyruk oluştu.

Trafik polisi ekipleri tutanak tutulmasının ve kazalı aracın çekilmesinin ardından trafik akışını düzenleyerek kontrolü sağladı.  

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz