HAYATA TUTUNAMADI…

HAYATA TUTUNAMADI…
4 Şubat 2019 Pazartesi 18:04

FEDAİ KAÇAR

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde meydana gelen trafik kazasında ağır yaralanan 10 yaşındaki çocuk, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Kdz. Ereğli ilçesinde 27 Ocak Pazar günü akşam saatlerinde Mehmet Ali Öztürk idaresindeki 67 TL 761 plakalı kamyonet, akaryakıt istasyonundan çıkış yapmaya çalışan Cemal Saydam idaresindeki 67 TN 815 plakalı otomobille çarpıştı. Kaza sırasında otomobilde bulunan Ayşe Saydam ile Tunç Saydam (10) ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı. Bir süre Özel Kdz.Ereğli Anadolu Hastanesi’nde tedavi gören Tunç Saydam, daha sonra ambulansla Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Araştırma ve Uygulama Hastanesine sevk edildi. Küçük çocuk yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. 
Genç Tunç’un cenazesi önce Gülüç’teki evlerinin önüne getirildi ve burada helallik alındı. Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, Gülüç Belediye Başkan Gökhan Demirtaş, Alaplı CHP İlçe Başkanı Hüseyin Tosun da burada aileye başsağlığı diledi. Alınan helalliğin ardından Alaplı Gümeli Beldesi Kale Mahallesi’ne getirildi. Ardından aile mezarlığında toprağa verildi. 
Bizde Yenihaber Gazetesi ailesi olarak Saydam ailesinin acısını paylaşıyor sabır ve başsağlığı diyoruz. Nur içinde yatsın mekanı cennet olsun.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz