HAYDİ ALAPLI BU KIZIMIZA SAHİP ÇIKALIM….

HAYDİ ALAPLI BU KIZIMIZA SAHİP ÇIKALIM….
8 Ağustos 2018 Çarşamba 13:52

HASAN HAŞIL

Zonguldak-Alaplı ilçesi Akademi Spor Kulübü sporcusu 2018 Çanakkale’de düzenlenen Muay Thai Türkiye Şampiyonasında 28 kilo minik kızlarda Türkiye ikincisi olan Hilal Demir Erarslan 22-26 Ağustos 2018 Tarihlerinde Ukrayna’nın Odesa kentinde yapılacak Uluslararası Karadeniz Muaythai Kupasında Alaplı ve ülkemizi temsil etme hakkı kazandı. Ama maddi imkansızlıklar nedeniyle katılamayacak olmanın üzüntüsünü yaşıyor.

Ablası gibi Uluslararası Karadeniz Muaythai Kupasında Alaplı ve ülkemizi  temsil etmek isteyen Erarslan’ın Uluslar arası şampiyona katılması için gidiş-dönüş uçak bileti, 5 gün otel konaklama ihtiyaçlarının giderilmesi için Sponsorlara ihtiyacı var.

Şampiyon Minik Sporcunun babası Tuncay Erarslan yaptığı açıklamada,” Alaplı Akademi Spor Kulübü sporcusu olan iki kızımda  Türkiye ikincisi olarak 22-26 Ağustos 2018 Tarihlerinde Ukrayna’nın Odesa kentinde yapılacak Uluslararası Karadeniz Muaythai Kupasında ülkemizi ve Alaplı’mızı  temsil etme hakkı kazanmıştır. Şu anda büyük kızımı şampiyonaya gönderebiliyorum. Küçük kızım da şampiyona katılmayı çok istiyor ama maddi imkansızlıklarımız buna el vermedi.  Küçük kızımın şampiyona katılması için gidiş dönüş uçak bileti, 5 gün otel konaklama ve giderleri olarak federasyon hesabına 400 Avro yatırılması gerekmektedir.  Bize destek olacak sponsor ve sporseverlere ihtiyacımız vardır. Yardımlarınızı bekliyoruz. Bedeli uluslararası müsabakada ay yıldızlı bayrağımızı dalgalandırmak için ter ve kan ile ödenecektir” dedi.

Öte yandan Baba Erarslan  destek olmak isteyenlerin 0533 1312149 numaralı telefondan kendisine ulaşabileceklerini ifade etti.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz