HEDEF TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ

HEDEF TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ
6 Nisan 2018 Cuma 17:20

Yenihaber

Yeşilay Derneği tarafından düzenlenen Sağlıklı Nesil, Sağlık Gelecek yarışmasında Alaplı Anadolu Lisesi 9. Sınıf öğrencisi Zeynep Bilir, il birincisi oldu.

Alaplı Anadolu Lisesi Okul Müdürü Ersin Atlıhan, " Yarışmanın konusu "bağımlılık" olup yarışma, ilkokul, ortaokul ve lise kademelerinde eğitim gören öğrenciler tarafından görsel ve edebi kategorilerde hazırlanan eserler arasında yapıldı. Yarışmada, görsel kategoride resim alanında okulumuz 9.sınıf öğrencisi Zeynep Bilir´in hazırladığı eser Zonguldak İl birincisi olmuştur. Türkiye Değerlendirme süreci devam etmekte olup, öğrencimizin eseri ile ilgili Türkiye genelinde de derece bekliyoruz. Bu başarıda emeği geçen öğrencimiz Zeynep Bilir´i , Görsel Sanatlar Öğretmenimiz Zülal Emel Ünlü´yü, eserin sisteme yüklenmesinde teknik katkılarından dolayı müdür yardımcılarımız İlhan Usta ve Abdulvehap Demirel´i , öğrencimizin anne ve babasını tebrik eder başarılarının devamını dilerim. Ayrıca yarışma konusunda bize her türlü maddi ve manevi desteğini esirgemeyen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Cevat Çevik’e şükranlarımızı sunarım" dedi.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz