HİÇBİR BAŞARI TESADÜF DEĞİLDİR

HİÇBİR BAŞARI TESADÜF DEĞİLDİR
10 Ağustos 2018 Cuma 00:22

HASAN HAŞIL

Zonguldak’ın Alaplı ilçesinde özverili çalışmaları ile veliler ve öğrenciler tarafından oldukça çok sevilen Şennur Taşkın’ın son gerçekleştirilen atama sonrasında Alaplı Kılçak ilkokulundan Karşıyaka İlkokulu ve ortaokuluna müdür olarak atandığı öğrenildi.

Alaplı’da eğitim camiasının sevilen isimlerinden olan, Alaplı İtfaiye müdürü Sinan Taşkın’ın eşi Şennur Taşkın’ın Milli Eğitim Bakanlığı tarafından son yapılan atamaların ardından Karşıyaka İlkokulu ve ortaokuluna müdür olarak atandığı öğrenildi.  Yenihaber Gazetesi   olarak Şennur Taşkın’a yeni görevinde başarılar diliyoruz.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz