HİZMET İÇİ EĞİTİM SEMİNERİ

HİZMET İÇİ EĞİTİM  SEMİNERİ
14 Eylül 2017 Perşembe 20:12

YENİHABER

Zonguldak Belediye Başkanlığı ve Türkiye Belediyeler Birliği işbirliğince, belediye personeline ‘İletişim ve Halkla İlişkiler’ konulu eğitim semineri düzenlendi.

Yrd.Doç.Dr. Gülgün Karahalil tarafından verilen eğitim seminerine; Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Hatice Alın, daire müdürleri ve belediye personeli katıldı.

Seminer programında konuşma yapan Yrd.Doç.Dr Gülgün Karahalil, “İnsanların ne söylediği değil, önemli olan nasıl söylediğidir. İnsanların iletişim dilleri olarak beden dilini ön plana çıkarması gerekiyor. Etkili bir iletişim için, sözcükler kadar sözcük dışı unsurlar büyük önem taşıyor.” dedi. Karahalil, yerel yönetimlerin vatandaşlar ile köprü vazifesi gördüğünü ifade ederek, insanlarla etkili iletişimin etkili konuşma ve üsluba dayandığını belirtti.

Özellikle belediye gibi kurumsal kimliği olan çalışma alanlarında, vatandaşla doğru iletişim kurmanın, kuruma getireceği faydalardan söz eden Yrd.Doç.Dr. Gülgün Karahalil’e seminerinin ardından, Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir hediye takdim etti.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz