Haluk Levent rüzgarı esti

Haluk Levent rüzgarı esti
20 Ağustos 2017 Pazar 19:27

İHA

Ünlü sanatçı Haluk Levent, Zonguldak'ın Devrek ilçesinde konser verdi.

Devrek ilçesinde bir restoran tarafından ilçeye konser için davet edilen Haluk Levent Devreklilere unutulmaz saatler yaşattı. Sanatçı Haluk Levent sahnede sergilediği performansla davetlilerden olumlu not aldı.

Konserin düzenlendiği restoranda bir hafta önceden rezervasyon yaptıran davetliler Haluk Levent’i izlemenin keyfini çıkartırken, rezervasyon yaptırmadan gelen vatandaşlar ise geri dönmek zorunda kaldı.

Konser ile ilgili bilgi veren restoran işletmecisi Ülkü Masalcı, "Bu tür organizasyonlarımız devam edecek vatandaşlarımız bizleri takip etmeye devam etsin" dedi. 

Haluk Levent ise davetlilere, "Ben aslında restoran türü yerlerde sahne almıyorum burada düzenlenen konserin içeriğinde hayır işi var bunu açıklamak istemiyorum" diye konuştu.
Programdan önce sanatçıya Devrek Belediye Başkanı Mustafa Semerci tarafından ilçenin sembolü olan Devrek Bastonu hediye edildi.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz